Hakkımızda

3Ceviz bir Massiv Yapı ve Ahşap A.Ş. markasıdır.

Massiv Yapı, orman ürünleri alanında 50 yıldan fazla tecrübesi ile Türkiye’nin en deneyimli kurumlarından biridir. Özellikle ahşap ev (konut) ve yapı pazarına odaklı olarak faaliyet göstermektedir.

3Ceviz, doğal yaşamın esintilerini taşıyan ve çevreci bir ekosistem üzerinde hazırlanan ahşap karsas ev konseptleri sunmaktadır. Taşıyıcı sistemi tamamen ahşaptan oluşan ve hızlı kurulum olanağı sağlayan bu evler huzurlu, güvenli ve sürdürülebilir bir yaşamın anahtarını sunuyor.

BİRLİKTE NELER YAPABİLİRİZ?

3Ceviz, çevreci bir ekosistem üzerinde hazırlanan ahşap karkas ev konseptleri sunmaktadır.

Hazır Proje Çözümleri

Deneyimlerimizle projelendirdiğimiz, eksiksiz ve standart ev çözümlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede yapım aşamasını daha hızlı ve uygun maliyetli hale getirebiliriz.

Kişiye Özel Projeler

Hayalinizdeki evi inşa etmek için tasarım ve proje danışmanlarımızla birlikte çalışarak, arazi ve bütçe şartlarınıza özgün bir proje tasarlayıp hayata geçirebiliriz.

Hazır Projeleri Kişiselleştirme

Hazırladığımız alternatifleri beraber değerlendirebilir, sizin isteğinize göre şekillendirerek tamamen içinize sinecek bir proje haline getirebiliriz.

İmalat Süreçleri

İmalatlarımızda ve tedarik zincirinde özellikle Sürdürülebilir Ormanlardan elde edilen ahşap malzemeleri tercih etmekteyiz.

Uygulama yöntemlerimizde ahşap yapı teknolojisindeki en yeni, güvenilir ve konforlu malzeme seçimlerini kullanmaktayız.

Örnek Projelerimiz